8 Aralık 2015 Salı

KULELİ EVLERİ
KULELİ EVLERİ HAKKINDA

İstanbul’un parlayan yıldızı Şişli ­ Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi Kuleli Evleri ile Beşiktaş’a 2, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Taksime 3 dakika mesafedesiniz.
                    3 Etap’tan oluşan Kuleli Evleri projesi’nin ilk etabı kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan farklı büyüklüklerde satışa sunulan konutların tamamı satılmış olup 261 konut daire sahiplerine teslim edilmiştir. 2016 yılının son çeyreğinde tamamlanacak olan ve satışa henüz sunulan Kuleli Evleri 2. etaba dahil olan; Bomonti, Poyraz I ve Poyraz II 58 m2 –156 m2 aralığında normal ve dubleks dairelerden oluşan 214 adet konuttan oluşmaktadır.İnşaat aşamasında olmasına rağmen dairelerin %65’lik kısmı’nın satışı tamamlanmıştır.Kuleli Evleri projesi kapsamında 3. Etap olan “4ada” projesi ise proje aşamasına olup inşaasına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması planlanmaktadır.İstanbul’un Bomonti semtinde konumlanan proje 4 adet ada’da toplam 13.464 m2 arsa alanı üzerine planlanmaktadır.
Kuleli Evleri’ni daha yakından tanıyabilmeniz için tefrisli örnek dairelerimizde ziyaretinizi bekliyoruz. Satış ofisi danışmanları haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında size yardımcı olmaya hazır.

PROJE KONUMU

BİR YANIM TAKSİM, BİR YANIM BEŞİKTAŞ...
Kuleli Evleri Bomonti yaşam alanınızı sadece “ev” ile sınırlı bırakmayıp, evinizin kapısını hayatın içine, şehrin merkezine açıyor. Avrupa yakasının önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere, (Mimar Sinan Üniversitesi, Şişli Meslek Yüksek Okulu, Bilgi Üniversitesi) hastanelere, (Memorial Hastanesi, SSK Okmeydanı Hastanesi) yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde İstanbul’un keyfine yakın, trafiğine uzak bir yaşam sunuyor.

Çevredeki Okullar : Mimar Sinan Üniversitesi, Şişli Meslek Yüksekokulu, Bilgi Üniversitesi.
Hastaneler : Memorial Hastanesi, SSK Okmeydanı Hastanesi.
Ana Yollara Uzaklık : E5 Karayoluna 1 km, Metro Durakları ; Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy 1 km, Beşiktaş’a 2 km, Nişantaşı’na 3 km, Taksim’e 2 km, Kağıthane’ye 2 km, Bomonti – Beşiktaş Tüneline 500 m, Çağlayan Adliye Saray’ına 1 km.

SOSYAL ALAN DETAYLARI

Kuleli Evleri I. Etap’ta 2400 m2 , II. Etapta 1800 m2 olmak üzere toplamda 4200 m2 kapalı sosyal tesis ( fitness, pilates, soyunma odaları, tv ­ internet odaları, çocuk oyun alanları, sergi ve konferans salonları, toplantı salonlarından) oluşmaktadır.
http://www.kulelievleri.com/index.html 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder